تماس با ما

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با شرکت مسافربری میهن نور آریا می توانید از راه های زیر اقدام کنید

سوالات متداول

شرکت مسافربری میهن نورآریا به سوالات متداولی که از سوی کاربران و مسافران مطرح شده پاسخ داده است

استفاده از سامانه شرکت مسافربری میهن نور آریا جهت تهیه بلیط اتوبوس رایگان است و هیچ گونه هزینه اضافی محاسبه نمی گردد و قیمت بلیط اتوبوس در خرید اینترنتی با خرید حضوری برابر است.

وقتی سرویس مورد نظرتان را انتخاب کردید و وضعیت صندلی‌ها را مشاهده کردید، بر روی گزینه “خرید” کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی می‌توانید از بین صندلی‌های خالی آن‌هایی را که می‌خواهید براساس شماره‌ شان انتخاب کنید.

موقعیت صندلی داخل اتوبوس که در سایت انتخاب کرده اید دقیقا همان است که در سفرتان سوار خواهید شد در غیر این صورت شرکت مسافربری باید پاسخگوی قصور انجام شده باشد.

پس از خرید بلیط هیچ کاری لازم نیست انجام دهید. شماره بلیط به گوشی همراهتان پیامک خواهد شد. کافیست شماره بلیط را قبل از حرکت اتوبوس، تحویل شرکت مسافربری عدل بدهید.

برای تصحیح و یا تغییر اطلاعات باید بلیط را استرداد کنید، پس از ان مجددا بلیط را تهیه نمایید و اطلاعات صحیح را وارد کنید.

بله. امکان ابطال آنلاین بلیط وجود دارد.

شما می توانید مجددا شماره بلیط را استعلام کنید. تمام اطلاعات شما ثبت شده است. در ضمن نیازی به چاپ بلیط نیست. نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس کافیست شماره بلیط را تحویل شرکت مسافربری میهن نور آریا بدهید.

در صورت به هم خوردن برنامه سفرتان به هر دلیلی، شرکت مسافربری میهن نور آریا پول شما را برمی گرداند. در چنین شرایطی مطابق قوانین50 درصد از مبلغ بلیط کسر می‌گردد. فراموش نکنید امکان دریافت مبلغ بلیط پس‌داده شده تنها تا یک هفته پس از تاریخ حرکت اتوبوس میسر است.

تماس با ما

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با شرکت مسافربری میهن نور آریا می توانید از راه های زیر اقدام کنید