درباره شرکت مسافربری میهن نور آریا


در سراسر دنیا استفاده از اتوبوس، یکی از ارزان¬ترین گزینه¬های سفر است. کم¬تر کسی را می¬توان یافت که تجربه سفر با اتوبوس را نداشته باشد. همه ما حداقل برای یک¬بار در زندگی مسافرت با اتوبوس را تجربه کرده¬ایم. مواردی همیشه در مسافرت با اتوبوس وجود دارند که در صورت رفع آن¬ها لذت سفر دو چندان می¬شود. خرید آسان بلیط، انتخاب صندلی مناسب، سفر با اتوبوس درجه یک و انتخاب شرکت مسافربری معتبر از جمله¬ی این موارد هستند. همه اتوبوس¬ها هم در یک سطح کیفی قرار ندارند. به¬خصوص در کشور ما که از اتوبوس برای سفرهای داخلی و خیلی از سفرهای خارجی استفاده می¬شود، بهتر است از شرکت¬هایی بلیط تهیه شود که هم به لحاظ امنیتی و هم به لحاظ کیفی مطلوب باشد.برای داشتن یک سفر خوب، همیشه نیاز نیست که هزینه¬های زیادی بپردازید و یا وقت زیادی برای اقدامات قبل از سفر اختصاص دهید. با کمی برنامه ریزی از قبل می¬توانید سفری خوشایند و لذت¬بخش و در عین حال راحت و امن با اتوبوس داشته باشید.

روش های خرید

وبلاگ مسافرت

وبلاگ شرکت مسافربری میهن نور آریا شما را با دانستنی های سفر، اخبار گردشگردی، سفرنامه ها، جاذبه های گرشگری ایران و کشورهای خارجی و هر آنچه به سفر و گردش ارتباط دارد، آشنا می کند. با مطالعه وبلاگ اطلاعات عمومی تان را بالا برده و در سفرهای تان خاطرات شیرین و متفاوتی را تجربه کنید.

کتاب خوانی در سفر

سفر بهترین زمان برای کتاب خواندن است. خصوصا اگر قرار باشد ساعت های طولانی در اتوبوس باشی، فضایی محدود که تقریبا نمی توان کاری کرد جز گپ زدن با [...]